TERVE JA ELUJÕULINE NAHK KOENSÜÜM Q10 JA KOLLAGEENIGA

Kas oled kuulnud kollageeni ja koensüüm Q10 -e kasulikkusest, kuid pole kindel, kas need peaksid Sinu ilutoodete valikusse kuuluma?

Kindlasti peaksid, kuna kollageeni ja Q10 kasutamine ilutoodetes on tee terve ja elujõulise nahani. Seda on vaja iga päev ja igas vanuses.

Nii kollageen kui ka koensüüm Q10 sisaldavad näonahale palju kasulikke omadusi, mis aitavad taastada naha tervislikku seisundit. Vananedes hakkab koensüüm Q10 ja kollageeni tootmine organismis langema, nahk muutub kuivemaks, tuhmimaks ja tekivad kortsukesed.

KOENSÜÜM Q10 esineb keharakkudes omades olulist rolli rakkude energia tootmisel ergutades rakkude aktiivsust. Mida rohkem koensüümi Q10 meie nahas on, seda aktiivsemad naharakud püsivad. Kui rakud saavad energiat, tähendab see rohkem võimalusi nahal end parandada. Vabad radikaalid ehk kahjulikud osakesed kahjustavad rakumembraane. Teadlased on uurinud, et vabad radikaalid on peamised süüdlased naha enneaegsel vananemisel. Samuti aitavad nad kaasa mitmete terviseprobleemide tekkele. Koensüüm Q10 aitab neutraliseerida vabad radikaalid ja kaitsta rakke kahjustuste eest luues nahale tugeva antioksüdantse kaitse. Q10 antioksüdantne toime ei lase ka päikesel nahka kahjustada aidates ära hoida valkude lagunemist nahas. Uuringud on näidanud, et Q10 vähandab UVA- ja UVB- kiirgusest põhjustatud nahakahjustusi, mille tulemusel on vähem pigmendilaike ja kortsukesi.

KOENSÜÜM Q10 KASULIKKUS NAHAHOOLDUSES

 • võimas antioksüdantide allikas
 • ergutab rakkude aktiivsust
 • aitab intensiivselt taaselustada kuiva nahka
 • pidurdab peente joonte ja kortsukeste teket
 • hoiab ära varajase vananemise märke
 • muudab naha tihedamaks
 • tugevdab naha kaitsebarjääri
 • elavdab naharakkude paranemist
 • ühtlustab nahatooni
 • vähendab päikesekahjustusi
 • soodustab kollageeni ja elastiini valkude tootmist nahas

VALI TOOTED, MIS ON RIKASTATUD KOENSÜÜM Q10-GA

KOLLAGEEN on kehas kõige rikkalikum valk, mida leidub kõikjal meie organismis: lihastes, nahas, veres, luudes, kõhredes. Naha tervist ja visuaalset vananemist mõjutab kollageeni tootmine meie organismis. Kollageen on valk, mis annab nahale paksuse ja tiheduse olles naha elastsuse ja noorusliku välimuse üks peamisi komponente. Vananedes ei suuda keha ise enam toota piisaval hulgal loomulikku kollageeni, mis põhjustab nahakuivust ja kortsude teket. Siin tulevad appi kollageeniga rikastatud näokreemid.

 

⭐️ Üks parimaid aegu naha toitmiseks on öösel ⭐️

Toitev öökreem silub näonahka, parandab vereringet ning vähendab peeneid joonekesi ja kortse. Lisaks on kollageeni sisaldaval öökreemil ka võime taastada naha elastsust. Meie öökreem on rikastatud kollageeniga niiskuse, elastsuse ja tugevuse säilitamiseks ning baobabiõliga kuiva naha toitmiseks. Pärast puhastamist kanna igal õhtul öökreem kogu näole!