Meie lugu

KEHA KUI HINGE KODU

Pole saladus, et nahk on meie suurim organ, mis peegeldab meie tervist.Tervis peegeldub meie välimuses ja naha väljanägemises.

Igapäevane naha eest hoolitsemine ja sobiliku kosmeetika kasutamine aitavad meil nahaprobleeme leevendada ning seeläbi ennast veelgi ilusamana tunda. Just sellest ideest kantuna sündiski kodumaine ilubränd LoodusSPA.

Meil kõigil on oma lugu, erinev ja eriline. Meie nahk on erinev ja vajab erilist hoolitsust. Nii on kõikidel LoodusSPA toodetel samuti oma lugu.

Toodete loomisel saame inspiratsiooni naistelt, kes neid kasutavad. See tagasiside ja kogemus on meile väga olulised mõistmaks, milliseid tooteid nad vajavad. 

LoodusSPA brändi looja on Katti, kelle kirg on valmistada looduskosmeetikat, olles inspireeritud ajurveedast ja taimede väest. 

Looduskosmeetikani jõudis Katti sooviga valmistada midagi ise, oma kätega ehk teisisõnu luua toode ja anda sellele väärtus. Soovime, et kliendid kogeksid LoodusSPA tooteid kasutades parimaid emotsioone ja naudiksid nii toodete kasutamist kui ka endale võetud aega. Meie naudime toodete loomist armastusega, et need paitaksid nii ihu kui ka hinge. LoodusSPA tooteid luues ja valmistades kanname mõtet, et keha on meie hinge kodu, mille eest tuleb hästi hoolitseda. Kõik tooted on inspireeritud loodusest ja taimede väest ning kasutame vaid kõrge kvaliteediga tooraineid. Valmistame kõik tooted algusest lõpuni Eestis – ainult nii saame tagada toodetele parima kvaliteedi ja värskuse.

Me usume, et sama tähtis, kui valida õige kosmeetika, on tähelepanu pöörata kogu elukvaliteedile. Puhas ja tervislik toit, piisav uneaeg, aktiivne kehaline liikumine ning looduslik elukeskkond mõjutavad meie keha nii seest kui ka väljastpoolt.

PAI LOODUSELT JA LOODUSELE
Kõik LoodusSPA tooted on valminud pika ja hoolika katsetamise tulemusena. Avastades uusi põnevaid väärtuslikke taimeõlisid ja võideid, kombineerime neid LoodusSPA toodetesse, et pakkuda nahale vajalikku vitamiinide, rasvhapete ja taimsete õlide tasakaalu. LoodusSPA tooted on vabad parabeenidest, silikoonist, alumiiniumist, mineraalõlidest ja värvainetest. Enamik meie toodetest on sobilikud veganitele. Toetame looduslikku elustiili ja keskkonda. Paneme rõhku ka toote pakenditele. Kreemid pakendame kvaliteetsetesse õhukindlatesse pumppudelitesse, kuhu ei pääse õhk ega bakterid. See omakorda tagab tootele pikema säilivusaja. Deodorandid pakendame loodust säästvatesse pabertuubidesse.

Mitmed LoodusSPA tooted on tunnustatud ILUTEEMANT, Anne&Stiil ILULEMMIK ning Buduaar ILULEMMIK tiitliga.

 

SIIM3645 copy