loodusspa.ee e-poodi haldab LoodusSPA OÜ ( reg nr: 12590649, aadress: Rändlinnu, hageri küla, Kohila vald 79706 Raplamaa)

Kõik loodusspa.ee kodulehel olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

loodusspa.ee e-poes saad ostu sooritada nii registreerimata kui ka registreerunud kliendina. Kaup toimetatakse kohale Euroopa piires.

Tellimuse vormistamine

Vali välja endale meeldiv toode, vajuta nupule “Lisa ostukorvi” ja toode lisatakse ostukorvi. Seejärel on võimalik jätkata teiste toodetega tutvumist, nende lisamist ostukorvi, muuta korvi sisu või alustada maksmist.

Kauba eest tasumine

Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel paremal menüü kõrval korvi kujutisele vajutades. Vajutades nupule “Mine kassasse” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides variantide vahel: “tulen ise järele”, Itella Smartpost või Omniva pakiautomaat. Järgmisel lehel näed oma tellimust ja saad valida rippmenüüst endale sobiva Itella Smartposti või Omniva pakiautomaadi.

Pane tähele: kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas. Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse Makseviisid, kus on pankade loetelu, milliste pangalinkide kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik läbi pangalinkide (Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, krediit- deebetkaardimakse). Vali endale sobiv makseviis, mille kaudu soovid tasuda. Selleks vajutada panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”. Peale klikkimist nupule “Maksa” suunatakse teid panga lehele. Tasudes tuleb anda nõusolek tingimuste aktsepteerimise kohta ja  märkida linnuke kasti “Olen lugenud ja nõustun veebilehe müügitingimustega”. Seejärel suunatakse panka, kus tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Kohaletoimetamine

Tellimus toimetatakse kohale Eestis 3 tööpäeva jooksul Itella SmartPosti või Omniva vahendusel kui toote juures ei ole märgitud muud infot. Kauba kohale jõudmisest soovitud pakiautomaati saadetakse paki saaja mobiitelefonile vastavasisuline SMS, milles on kirjas pakiautomaadi ukse avamise kood. Kauba kättesaamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde ja sisestada uksekood vastavalt pakiautomaadi puutetundliku ekraanil olevatele juhistele.

“Tulen ise järele – Arleenikese lillepood Kohilas” pakid toimetame tellimuse esitamisest järgmise tööpäeva jooksul Arleenikese lillepoodi Kohilas aadressil: Vabaduse 3, Kohila.

Kauba tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamisel katab saatmiskulud tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning vabas vormis tagastamisavaldus peab olema LoodusSPA OÜ-le saadetud kirjalikult meiliaadressil info@loodusspa.ee 14 päeva jooksul. Ettemaks tühistatud tellimuse (va transpordikulu) eest tagastatakse kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires LoodusSPA OÜ-le. Klient tasub kauba tagastamisega seotud transpordikulud, va juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta kliendi tellimuses olevale tootele (vale toode).

Lisainfo

LoodusSPA OÜ jätab endale õiguse muuta e-poe sisu, hindu ja süsteeme. Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu kohta võta ühendust: telefonil (argipäeviti 10-18ni) +372 5043999