Taimsed õlid pakuvad nahale mõõdukat looduslikku päikesekaitset

Naudi ohutut päikese käes viibimist

Päevitunud nahk näeb välja tervem ja säravam. Hea välja nähes tõuseb meie enesehinnang ja tunneme end paremini. Päikese käes viibimine aitab meie kehal toota D-vitamiini, mis mängib olulist rolli tervete lihaste, luude ja hammaste säilitamisel, immuunsüsteemi tugevdamisel ja haigustega võitlemisel. Ohutu päikese käes viibimine aitab meie kehal seda olulist vitamiini toota. Me kõik teame, et päike võib nahale ohtlik olla ja päikese eest kaitsmata nahk vananeb kiiremini. Seega tuleb päikese käes viibides naha kaitsmisel leida tasakaal, et nahk ei saaks kahjustatud päikesepõletusest. Kiirguse eest kaitsvate filtrite efektiivsust päikesekaitsevahendis iseloomustab kaitsefaktor SPF, mis näitab kaitset UVB kiirte eest. See näitab, mitu korda pikeneb kaitstud naha puhul ohutum päevitamise aeg võrreldes kaitsmata nahaga ehk kui kaua võib päikese käes viibida ilma põletust saamata. See on ligikaudne hinnang, mis sõltub nahatüübist, päikesevalguse intensiivsusest ja kasutatud päikesekaitsevahendi kogusest. SPF ei näita kaitset UVA-kiirte eest, mis tungivad sügavale nahka. Paljud päikesekaitsekreemid sisaldavad keemilisi blokaatoreid. Suures osas on tegu sünteetiliste kemikaalidega, mis imenduvad hästi ja seetõttu võivad vereringesse jõuda, suurendada vähiriski, põhjustada allergilisi reaktsioone ja nahaärritust.

Looduslikult on SPF omadused olemas paljudel õlidel

Taimsed õlid pakuvad looduslikku mõõdukat SPF -i. Nad neelavad teatud protsendi päikesekiirgusest ja hoiavad ära kiirgusest põhjustatud kahjustusi andes mõõduka päikesekaitse ning aitavad nahka antioksüdantide ja vitamiinidega toita. Looduslikel õlidel võib SPF olla kõikuv olenevalt tootjast ja partiist.

Kasutame looduslikke õlisid oma toodetes, mis omavad looduslikku päikesekaitset SPF:

Vaarikaseemneõli – SPF 30-50

Porgandiõli – SPF25

Nisuiduõli – SPF20

Avokaadoõli – SPF10

Kookosõli – SPF8

Kanepiseemenõli – SPF7

Magusa mandli õli – SPF5

Babobabiõli – SPF5

Kameeliaõli – SPF3-5

Riisikliiõli – SPF4

Kibuvitsaseemneõli ja baobabi õli aitavad tugevdada naha barjääri ja parandada mõningaid päikese poolt põhjustatud kahjustusi. C- ja E-vitamiinid, mida leidub mõlemas õlis, võivad aidata vähendada vabade radikaalide põhjustatud kahjustusi päikesevalguse käes.

Meie näo- ja kehaõlid on mõnusad segud armastatud päikesekaitseõlidest:

LUKSUSLIK ÕLI – sisaldab porgandiõli, magusa mandli õli, nisuiduõli, kookosõli

HUULEÕLI – sisaldab vaarikaseemneõli, nisuiduõli, magusa mandli õli, kookosõli

NÄOÕLI Q10 + VITAMIN E – sisaldab kanepiseemneõli, kameeliaõli, baobabiõli, kibuvitsaseemneõli

KAMEELIA NÄOÕLI – sisaldab vaarikaseemneõli, kameeliaõli, riisikliiõli

KAMEELIA KEHAÕLI – sisaldab kameeliaõli, magusa mandli õli, riisiklii õli

APELSINI ÕLI ja ROOSI-LAVENDLI ÕLI – sisaldab avokaadoõli, aprikoosikiviõli

Toida nahka peale päikesevõtmist korralikult

Selleks on parimad meie rikkalikult siidise tekstuuriga looduslikud kehavõided. Vali kas MANGO KEHAVÕIE või APELIN & MAY CHANG KEHAVÕIE

Mõlemad kehavõided sisaldavad mangovõid, mis on imeline kuiva naha pehmendaja. Kookosvõi ja kakaovõi toidavad tõhusalt ning riisikliiõli hoiab nahas niiskust. Aitab taastada naha loomuliku kaitsebarjääri ja suurendada naha elastsust. Vähendab nahas põletikku ja aitab leevendada nahaärritust. Stimuleerib nahas kollageeni tootmist. Porgandiõli annab kerge loomuliku jume ja kinnitab päevituse. Lisaks rikkalikult niisutatud nahale pakuvad meie kehavõided ka aroomiteraapilist lõhnaelamust!