LoodusSPA brändilugu

Meil kõigil on oma lugu, erinev ja eriline. Nii on kõikidel LoodusSPA toodetel samuti oma lugu. „Toodete loomisel saame inspiratsiooni naistelt, kes neid kasutavad. See tagasiside ja kogemus on meile väga olulised mõistmaks, milliseid tooteid nad vajavad,“ ütleb LoodusSPA brändi looja Katti, kelle kirg on valmistada looduskosmeetikat, olles inspireeritud ajurveedast ja taimede väest.
KEHA KUI HINGE KODU
Looduskosmeetikani jõudis Katti sooviga valmistada midagi ise, oma kätega ehk teisisõnu luua toode ja anda sellele väärtus. Katti soovib, et kliendid kogeksid LoodusSPA tooteid kasutades parimaid emotsioone ja naudiksid nii toodete kasutamist kui ka endale võetud aega. „Meie naudime toodete loomist armastusega, et need paitaksid nii ihu kui ka hinge. LoodusSPA tooteid luues ja valmistades kanname mõtet, et keha on meie hinge kodu, mille eest tuleb hästi hoolitseda. Kõik tooted on inspireeritud loodusest ja taimede väest ning kasutame vaid kõrge kvaliteediga tooraineid. Valmistame kõik tooted algusest lõpuni Eestis – ainult nii saame tagada toodetele parima kvaliteedi ja värskuse.“
PAI LOODUSELT JA LOODUSELE
Kõik LoodusSPA tooted on valminud pika ja hoolika katsetamise tulemusena. „Avastades uusi põnevaid väärtuslikke taimeõlisid ja võideid, kombineerime neid LoodusSPA toodetesse, et pakkuda nahale vajalikku vitamiinide, rasvhapete ja taimsete õlide tasakaalu,“ räägib Katti ja lisab, et LoodusSPA tooted on vabad parabeenidest, silikoonist, alumiiniumist, mineraalõlidest ja värvainetest. „Enamik meie toodetest on sobilikud veganitele. Toetame looduslikku elustiili ja keskkonda.“ Rõhku on pandud ka toote pakenditele. Näiteks kreemid pakendatakse kvaliteetsetesse õhukindlatesse pumppudelitesse, kuhu ei pääse õhk ega bakterid. See omakorda tagab tootele pikema säilivusaja. Deodorandid pakendatakse loodust säästvatesse pabertuubidesse.
Mitmed LoodusSPA tooted on tunnustatud ka iluauhindadega: ILUTEEMANDI parima toote tiitliga, Anne & Stiili ILULEMMIKU tiitliga ning Buduaari ILULEMMIKU tiitliga.